Jdi na obsah Jdi na menu
 


Druhy Mimozemšťanů

12. 7. 2006

1. Tento je pravděpodobně nejčastěji popisovaný druh mimozemšťanů, zvaný také "Šediváci". Všichni to známe z filmů: malí (asi 1,20m) s šedou kůží, velkou hlavou, ve které jsou dvě štěrbiny pro nos a malá ústa, která se během hovoru nepohybují a velkýma, mandlovýma očima. Lidé popisují, že během kontaktu s takovou bytostí slyší hlas přímo ve své hlavě, což odpovídá telepatické komunikaci. Popisují je jako bytosti bez emocí, nereagující na bolest unesených lidí. Další varianta "Šediváků" jsou velcí, kteří se zabývají psychikou obětí, jsou pozorní k jejich bolestem a snaží se je redukovat. Není vyjímkou, že únosci varují kontaktované lidi před nebezpečím a nadcházejícími katastrofami. Lidé z toho mají velmi silný dojem, což je častou příčinou změny jejich životního stylu (mnoho z nich se stanou vegetariány!).

2. Druhý typ je popisován až nápadně podobný s charakteristickými rysy plazů. Mohli bychom je rozdělit na tři podtypy:

- Bytosti asi 1,50 až 2,70 metrů s robustní stavbou těla. Oči vypadají jako od ještěrky, jejich končetiny mají pouze po čtyřech prstech. Jejich kůže je šupinatá jako u plazů, barvy od zelené až po šedou. Někteří mají ocas různé délky.

- Bytosti velké mezi 2,10 až 3,60 metrů s podobným vzhledem jako u předcházejícího, zvaní "Draci", ovšem s jedním hlavním rozdílem: podle popisu svědků mají křídla jako prehistoričtí pterosauři. Často jsou viděni s něčím, co připomíná kapuci, což by mohla být složená křídla. Mnoho těchto setkání dochází při neštěstí (nebo při rychlé jízdě autem). Je to symbol stvoření a je také nazýván jako "Moth Man" (můří muž). Skvělý film natočený podle skutečné události popisující právě tyto bytosti se jmenuje "The Mothman Prophecies" (Proroctví z temnot).

- Poslední skupina se zdá být hybridní, něco mezi oběma předcházejícími. Úmysly bytostí této skupiny nejsou čisté a není možné určit jejich pozici v pomyslném žebříčku vetřelců. Pro některé kontaktéry se nezdají být z masa a krve, ale jako duchové, nebo spirituální bytosti.

3. Tento druh je nejstarším typem formy. Proč? Protože vypadají trochu jako my! Těší se dobré pověsti a tyto kontakty jsou popisovány jako skandinávské (podle vizáže: velcí, blond nebo do červena zabarvené vlasy, modré oči). Zdají se být jako vysoce vyvinuté spirituální bytosti, snažící se nám pomoci. Ukazují nám mnoho znepokojivých zpráv o naší planetě a pokoušejí se nás zachránit před samozničením

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Prosím pošlete to dál!

(unknown target, 19. 8. 2014 21:46)

Tohle nepřestávej nebo se stane něco špatného. Jmenuji se Daisy, je mi 7 let mám blond vlasy a děsivé oči. Nemám nos a uši jsem mrtvá. Pokud tohle nepošleš 15ti lidem zjevím se dnes večer u tvé postele s nožem a zabiju tě.Tohle není vtip! Něco dobrého se ti stane v 15:22-někdo ti zavolá nebo k tobě promluví a řekne : MILUJI TĚ !!!! P.S: Neporuš

....

(vtělená vesmírná bytost, 26. 1. 2008 15:16)

nebojte se mimozemšťanů!Tak jak jsou tady na obrázkách, vůbec nevypadají! Mimozemštani nejsou zlí, chtějí naší planetě pomoct ne ji zničit. Kdyby tu totiž byl jaderný konflikt nepoškodilo by to jenom nás. Vlna negativní energie by zasáhla mnoho dalších planet soustav a a galaxií, kde žijí jiné vyspělejší civilzace než jsme my tady na zemi! Někteří se dokonce vtělili do lidského těla, aby nám tu tady pomáhali. Udržují kontakt se svou domovskou planetou.Tak vás prosím, nebojte se nás. My vám nechceme ublížit!!!!!

Re: ....

(Cassius, 9. 6. 2012 13:21)

TY jsi mimozemstan?? ?

Re: ....

(joj, 29. 10. 2012 14:45)

ok..ale co by si udělala kdyby na tebe někdo vytáhl pistoli a chtěl by po tobě střílet? asi by si ho zabila co? si vem že tolik lidí by to udělalo kdyby sem přišli mimozemšťani a oni by je za to zabili aby se chránili nemyslíš? a pak by šli po všech lidí..tak co teď na to?

Re: ....

(ruska, 31. 7. 2013 20:58)

Ano, i ne. Někteří hodní jsou a jiní ne.

PROSÍM ODPOVĚZTE!!!!!

(Petra, 22. 6. 2011 15:39)

Myslíte si ,že kdyby sme potkali nebo oni nás (mimozemštana nebo ufo)myslíte si že by nám něco mohli udělat???

Re: PROSÍM ODPOVĚZTE!!!!!

(Hádes, 8. 8. 2011 13:17)

Ano či ne nekdy nam ublizi psichycky nekdy fyzicky ale nejčastější je zkoumani nebo pridělování různých čipů nebo sond.Nekteří (mimozemštani)
i zabíjí!Proč to všechno dělají?To nikdo neví.

Re: PROSÍM ODPOVĚZTE!!!!!

(HoRrOrÁk, 27. 5. 2012 16:52)

Myslím,že mimozemšťané žijí pouze na jiné planetě než mi,je jedno na jaké,ale žijí tam.Jsou asi tak malí jak př. žížala:),ale umí něco víc!:
1.Mají svoji vlastní řeč,
2.mají své spory a války,
3.není tam elektřina,
4.živí se pojídáním kamenů a
5.kdybi se sem dostaly,tak by to vědci brali zase jako nové ,,zvířátko",ale nic by nám neudělali,jen by trochu narušili rovnováhu.Horší než mi lidé(myslím ty,kteří Zemi vážně nějak ohrožují př. Pirátství,banditi,lov a mučení všech možných lidí i zvířat,
rasisti,diskriminace,atd.),tím že odhodíte papírek na zem se toho moc nestane.Tohle je můj názor,když napíšete nějaký komentář,jen mě to potěší:).
E-mail: sojka947@gmail.com
děkuji,
HoRrOrÁk

Re: PROSÍM ODPOVĚZTE!!!!!

(Juhlikapar, 14. 1. 2013 22:45)

Okoušou ti kozy a vylížou fekál

Re: PROSÍM ODPOVĚZTE!!!!!

(ruska, 31. 7. 2013 20:55)

To záleží, jaký je to druh. Jestli to jsou pleaďani, aktualiani, nebo ještě jedni (pardon, nevím, jak se jmenují), tak ne, naopak se nás snaží zachránit. Ale kdyby jsme potkali šediváky, nebo reptiliány (To jsou ti ještěři a jsou nejhorší. Najdi si to na youtube.), tak jsme v koncích. Vysají z nás šťávy důležité pro mozek i celé tělo. Buď zhloupneme a nebo to nepřežijeme. Nebo se s námi chtějí jen zkřížit. Žijí i tisíce let. Ale jsou smrtelní, jdou zabít. Neboj nepotkáš je, oni si vybírají.

:-()

(anonym, 18. 9. 2010 9:59)

existují svítí na mě a já mám teď při tím když du na velkou mám žíli na pravé ruce(je to pravda)

Re: :-()

(Barča, 21. 5. 2013 20:45)

Bože, co ty jsi za inteligenta... Vůbec nerozumím co jsi chtěl napsat.

Pravda

(Deniska, 30. 12. 2010 19:00)

Ahoj, ano je to pravda existují!!! Já jsem viděla jako by oválnou věc s mnoha barevnými světýlky které se tak zvláštně protáčely.Bylo to tak odě me 80metrů ve výšce 10-15metrů.Vydávalo to tak zláštně lehký sykot.Po necelých 10minutách to velmi velkou rychlostí odletělo směrem za vltavu..´Když to tam tak lehce kroužilo v těch 10-15metrech nad zemí ,tak jsem si změřila podle naší tůje na zahradě,pod jakým úhlem a na jakém místě to tak zhruba bylo.Druhý den jsem se tam šla podívat a zjistila jsem si že za 2světové válce tam Němci kopali 100metrový pruchod pod zemí..Nevím zda to byli lídé či jiní obyvatelé vesmíru! A že tady někdo říká že jsou hodní a proč se ich nebát ? No víte kdyby vás to potkalo.Byli by jste tak psychycky vydeptaní,že by jste se z toho celkem dlouho dostávali,teda pokud vás vůbec vrátí zpátky na Zemi,Protože se nikdy nedozvíte jestli ho unesli a vůbec ještě vrátili!Tak se tu mějte ahoj

Re: Pravda

(X, 18. 3. 2013 15:07)

Stalo se to častěji nebo jenom jednou ?

odpoved

(M.Č., 21. 8. 2009 15:38)

zaujal me komentar ze se nekteri z nich prevtelili do lidi..do jakych?a do kolika?

Re: odpoved

(nikol , 23. 8. 2012 14:28)

chcete vědet do kterých lidí se převtělili mimozemšťani ?
tak já vám to řeknu : celá naše vláda viz třeba paroubek nebo topolánek
a navíc jsou to MIMOzemšťani to znamená že mimo zem.
a navíc vesmír je nekonečný a je v něm hodně hvězd a proč si sakra vy inteligenti myslíte že by měli být zrovna tady u nás ??
jo a ještě něco většina těch vašich příběhů jako třeba matka kterou něco táhne z poslele nebo zářící trojúhelník je blbost vždyťje to úplně nesmyslné
zaschvíli tu zase někdo začne tvrdit že viděl mimozemskou rodinku jak v lese zbírá houby nebo jak pan mimozemšťan skáče šipku do bazénu !

Re: odpoved

(joj, 29. 10. 2012 14:47)

haha to nikdo neví..a podle mě to ani pravda není jak by to mohli prosim tě udělat? XD

Fakt pravda

(To co teď je napsáno je pravda ale nemusíte věřit stačí když si to přečtete., 25. 12. 2011 15:23)

Pořád si pokládáte tu stejnou otázku:jak vznikly lidé?? já vám na to odpovím.Lidé si myslí že my jsme vznikly z opic nebo i něco jiného ale to není pravda,my lidé jsme vznikly z lidí kteřím říkáme ,,mimozemšťané" dinosauři a takové další věci jsou jen pověstí nějakého člověka a ti ostatní lidé si myslí že je to pravda...ale...není....Mimozemšťané jsme my oni osídlily tuto planetu ale nikdo to neví,protože sami neví jaká byla pravá minulost vědci jen pokládají fakta o kterých se nikdo nemůže předsvědčit..Mimozemšťané věděli co dělají proto osídlily tuto planetu a dál se vyvíjíme jen díky nim a oni jsem večer i ve dne lítavají se podívat jak se naše planeta a i my vyvýjíme,mimozemšťané nebo jim tak říkáme jsou hodní alespoň na nás...Vím to!!!

Re: Fakt pravda

(JE TO PRAVDA, 25. 12. 2011 15:27)

jj,to je pravda jinak by nás už zabily!!

oooo

(oooo, 29. 10. 2011 17:14)

můj brácha vyděli z dědou ufo taky to mělo prý světýlka a divně se to otáčelo a mamka tak to bylo prý rok co unášeli ufo a ona cítila jak ji něco táhne z postele. NELŽU !!!!